Aktualności

Wróć do listy
Kalendarz
11 maja 2022

Grzegorz Kowalski w szeregach SoftArchitect

Z początkiem maja br. do zespołu firmy technologicznej SoftArchitect dołączył Grzegorz Kowalski, na stanowisko New Business Director. Rozbudowa struktur operacyjnych SoftArchitect związana jest z rozwojem firmy w obszarze rozwiązań i narzędzi technologicznych wspierających procesy zbierania danych na potrzeby m.in. badań rynku, HR i sprzedaży.

Grzegorz Kowalski jest menedżerem z długoletnim doświadczeniem i wiedzą z obszaru research technology, business development i advisory sales. Wspierał wdrożenia nowych marek, usług i produktów dla firm z takich branż jak: FMCG, technologiczna, motoryzacyjna, paliwowa, energetyczna. W SoftArchitect na stanowisku New Business Director będzie odpowiedzialny za wdrażanie strategii firmy, budowanie relacji z kluczowymi klientami oraz międzynarodowy rozwój nowych produktów. Wcześniej współpracował z SMG/KRC, MillwardBrown, Kantar, a ostatnio z Inventity Foundation.

Grzegorz Kowalski w szeregach SoftArchitect

Dyrektorem generalnym w firmie SoftArchitect jest Rafał Sobczak.

SoftArchitect to lider wśród firm programistycznych, dostarczających rozwiązania dla rynku badań. Swoje działania opiera na wieloletnim doświadczeniu w branżach badawczej i informatycznej. Za pomocą własnych rozwiązań i narzędzi technologicznych wspiera procesy zbierania danych na potrzeby m.in. badań rynku, HR i sprzedaży. Zorientowana w kierunku pozyskiwania, integracji i analizy danych z wielu źródeł. Od wielu lat projektuje i buduje społeczności badawcze zrzeszające setki tysięcy uczestników. SoftAchitect to jedna z nielicznych firm na polskim rynku, która dobiera oraz losuje próby do badań rynku i opinii wspierając się autorskim oprogramowaniem oraz aktualnymi danymi populacyjnymi. Produkty OnFly i FlyBlog są używane przez największe agencje badawcze w Polsce i za granicą.

#SoftArchitect
#HR
#Technologia