Aktualności

Wróć do listy
Kalendarz
1 grudnia 2022

Softarchitect na konferencji @10th Machine Intelligence and Digital Interaction

15 grudnia 2022 o godzinie 13:45 Rafał Sobczak i Grzegorz Kowalski opowiedzą na konferencji MIDI o tym, jak zmienia się świat badań w dobie cyfrowej transformacji, wskażą związane z tym problemy i podzielą się wynikami własnych badań R&D. Zaprezentują również innowacyjne rozwiązania do zbierania wysokiej jakości danych, zaprojektowane z myślą o humanizacji świata wirtualnego, takie jak OnFly EQ™ i OnFly Chat™.

Konferencja MIDI oferuje globalne forum dla prezentacji narzędzi projektowych, metod, technik, rozwiązań i innowacyjnych podejść do integracji ludzi i inteligentnych technologii.

Organizatorem konferencji jest Ośrodek Przetwarzania Informacji - Państwowy Instytut Badawczy, który prowadzi badania w najbardziej inspirujących obszarach IT, takich jak sztuczna inteligencja, semantyczna analiza tekstu, interakcja człowiek - komputer i doświadczenie użytkownika.

Zachęcamy do bezpłatnej rejestracji na stronie konferencji https://midi2022.opi.org.pl. Konferencja odbędzie się w dniach 12- 15 grudnia 2022 r w formule zdalnej.

Transformacja cyfrowa rynku badań - Research 4.0

Jesteśmy obecnie świadkami wchodzenia w proces zmian związanych z transformacją cyfrową w ramach koncepcji Industry 4.0.

Jest bardzo prawdopodobne, że wkrótce respondenci, tak jak konsumenci, będą domagali się interakcji na ich warunkach. Będą wymagali łatwych, angażujących i spersonalizowanych kontaktów. Będziemy, tak jak w świecie konsumentów, obserwowali rosnący trend w kierunku natychmiastowej informacji zwrotnej, natychmiastowego i otwartego dostępu, osobistej obsługi.

SoftArchitect zauważa potrzebę zmiany paradygmatu w relacjach pomiędzy agencjami a respondentami. Dla firm badawczych oznacza to konieczność dopasowania się i znalezienia nowych metod oraz narzędzi prowadzenia badań. Rozpoczynając od kanałów kontaktu z respondentem, poprzez dynamiczną analizę zaangażowania, zarządzanie wartościowymi relacjami, wdrożeniu nowych technologii, na przygotowaniu specjalistów kończąc.

SoftArchitect przygotowuje się do tej misji. Chce wspierać branżę badawczą na drodze transformacji cyfrowej sięgając po nową jakość danych i lepszą efektywność operacji biznesowych.

#Cyfryzacja
#Transformacja
#Research40
#Technologia
#BadaniaOnline
#CAWI
#Respontainment
#Responsument